06/12/2019
Dwa razy do roku tuż przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocą, "śpieszą" dary dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej... więcej
27/11/2018
W piękną, słoneczną niedzielę gościłam wraz z koleżanką klubową Olą w Domu Pomocy Społecznej dla Kobiet w... więcej
07/02/2016
Dziewczęta z Domu Pomocy Społecznej dla Kobiet w Sobieszewie czekały na ten dzień od wielu tygodni. Wiedzą, że tak jak co... więcej
25/11/2008

Mikołaj dla Sobieszewa (2)

Jak co roku na Boże Narodzenie do Domu Pomocy Społecznej Sióstr Pallotynek w Sobieszewie przychodzi Św. Mikołaj z prezentami. Podopieczni Siostry Renaty dostają mnóstwo słodyczy i produkty spożywcze do codziennego przygotowania posiłków. Od wielu lat trzy firmy  wspierają nasz klub  są to:

• firma MERCO i jej prezesem Marek Theus,
  • hotel CHOPIN i prezes Kazimierz Kalenda ,
  • firma  DOMO i jej prezes Adam Walentynowicz.

Koordynatorem akcji z ramienia  naszego klubu jest Jagoda Michałkiewicz, która ostatecznie przekazuje Siostrze Renacie torby pełne czekolad, pierniczków, cukierków , ciasteczek, batoników i innych łakoci.

Bardzo dziękujemy Jagodzie i Jej mężowi Michałowi za wieloletnie zaangażowanie organizacyjne w tę akcję. Wierzymy, że radość i wdzięczność podopiecznych DPS jest dla nich najlepszą nagrodą.

[na zdjęciu Siostra Renata , Jagoda i samochód pełen darów serca]

mat.własny