Szachy z autografem Garri Kasparowa na prezent pod choinkę

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęciePani Magda Jaworska podarowała nam wspaniały przedmiot, gratkę dla  pasjonatów – drewniane szachy z szachownicąsygnowaną autografem GARRI KASPAROWA (z dnia 13.12.2010 r.), najsłynniejszego rosyjskiego szachisty, mistrza świata w latach 1985-1993.
Członkinie  LC Gdańsk Amber postanowiły  przekazać ten komplet szachów na licytację, a pozyskane fundusze przeznaczyć na dożywianie dzieci w szkołach województwa pomorskiego, dzięki czemu grupa dzieci dostawać będzie codziennie gorący obiad w szkole.
Drodzy Lioni, jeśli wśród Was, Waszych bliskich lub znajomych jest ktoś, kto byłby szczęśliwy z takiego wspaniałego prezentu pod choinkę – stańcie do licytacji!!!

Gorąco polecam !!!

Elżbieta Dziwulska
Prezydent LC Gdańsk Amber kadencji 2010/2011
Gdańsk, 18.12.2010 r.

OSTATECZNIE SZACHOWNICA została wylicytowana za 1900 zł (nabywca z okolic Bydgoszczy).

ZASADY LICYTACJI:
- cena wywoławcza: 1000 zł (jeden tysiąc zł)
- postąpienie: 100 zł
- termin zakończenia licytacji: 22.12.2010 godz. 16.00

Sposób licytacji:
dla Lionów: należy zalogować się na na stronie internetowej Okręgu i wrócić& do tego artykułu.
Pod artykułem znajduje się okienko KOMENTARZE, w którym jako komentarz należy wpisać oferowaną cenę, swoje imię i nazwę swojego miasta.
Następnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. proszę przesłać numer telefonu do kontaktu w razie zwycięstwa w licytacji.
dla osób spoza ruchu: na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. proszę przesłać oferowaną cenę, swoje imię, nazwę miasta i numer telefonu do kontaktu w razie zwycięstwa w licytacji. Oferta zostanie natychmiast umieszczona na stronie www z podaniem ceny i imienia.

Po zakończeniu licytacji Elżbieta Dziwulska skontaktuje się telefonicznie z osobą, która zaoferowała najwyższą cenę w licytacji. Zwycięzca w dniu 22.12.2010 r. wpłaca na konto charytatywne Klubu oferowaną cenę (Stowarzyszenie Lions Club Amber, Gdańsk, Alior Bank S.A. nr konta: 66 2490 0005 0000 4500 9806 6578 z dopiskiem "darowizna na dożywianie dzieci"), a skan potwierdzenia przelewu przesyła w tym samym dniu na wyżej podany e-mail.

Jeśli nie będzie możliwy kontakt telefoniczny ze zwycięzcą licytacji do godz. 17:00, lub jeśli zwycięzca nie prześle potwierdzenia wpłaty do 23.12.2010 r. godz. 8:30, prawo nabycia szachownicy przechodzi na kolejną osobę z ceną niższą od zwycięskiej. Dalsza procedura postępowania jest taka sama jak powyżej.

W czwartek 23.12.2010 r. – pod warunkiem otrzymania skanu potwierdzenia wpłaty darowizny na konto bankowe LC Gdańsk Amber - komplet szachów wysyłany zostanie przesyłką kurierską na adres podany przez ich nabywcę.

LC Gdańsk Amber zastrzega sobie prawo unieważnienia licytacji, jeśli obie osoby oferujące najwyższe ceny nie wywiążą się z warunków opisanych w powyższych zasadach licytacji.