Spotkanie wigilijne - 12.12.2011 r.

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieJak co roku w połowie grudnia członkinie LC Gdańsk Amber spotkały się, żeby świętować nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Tradycją w Polsce  stały się tzw. spotkania wigilijne, a więc dlatego, by tradycji stało się zadość i by cieszyć się wzajemną obecnością, spotkałyśmy się 12 grudnia w restauracji hotelu Villa Eva w Gdańsku-Wrzeszczu.
Koleżankom klubowym podarowałam miłe niespodzianki w postaci drobnych świątecznych prezentów, gałązek świeżego igliwia i horoskopów na nadchodzący rok. Słowa o symbolice wieczoru wigilijnego i wydarzeniach, które za nami, zakończyłam życzeniami pomyślności i zdrowia dla nas wszystkich i naszych rodzin.
proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieS
erwowane były typowe dania wigilijne czyli: pierogi, tradycyjne ryby, barszcz czerwony. Cieszyłyśmy się wspólnym spotkaniem, rozmawiałyśmy o nadchodzącym Nowym Roku.
Poza pięknym radosnym spotkaniem, tego dnia przyjęłyśmy do Klubu nową koleżankę Jolę Szydłowską. Jola przyglądała się naszej działalności jako kandydatka przez około dwa lata, zanim podjęła decyzje o byciu członkinią naszego Klubu. A my z radością ja przyjęłyśmy, bo przez czas kandydowania sprawdziła się w działaniu na rzecz realizacji naszych celów pomocowych.
Podczas wieczoru śpiewałyśmy kolędy. Był to przedsmak naszych wokalnych możliwości. Wieczór prawdziwego śpiewania kolęd czeka nas 14 stycznia przyszłego roku, kiedy to tradycyjnie już od pięciu lat, tyle że w nowym miejscu – w tym roku w Restauracji w Pałacu Opatów w Gdańsku-Oliwie -  będziemy śpiewać kolędy pod czujnym okiem i głosem naszych przyjaciół muzyków, ale też razem z naszymi rodzinami, Lionami z innych gdańskich klubów oraz z naszymi przyjaciółmi.

Helena Sokołowska-Prolejko
Prezydent LC Gdańsk Amber

zdjęcia: Beata Oworuszko

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieproszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieproszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieproszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieproszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieproszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieImageImage