II VDG u Amberek - 11.02.2013 r.

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieW poniedziałek 11 lutego br. wspólnie z II Wicegubernator Anną Suchecką i przewodniczącym Regionu Północnego Zdzisławem Ryszkowskimodwiedziliśmy kolejny Klub - tym razem LC Gdańsk Amber.
Spotkanie odbyło się w siedzibie klubu w Hotelu Novotel Marina w Gdańsku. Spotkanie prowadziła prezydent klubu Dorota Kuczyńska, a wzięło w nim udział 17 członkiń.
Wicegubernator Anna Suchecka poruszyła następujące ważne zagadnienia dla naszego ruchu, a mianowicie:
  • informacja o zwróceniu uwagi na opiekę nad ludźmi starymi, zadbanie o seniorów Lionów, reminiscencje po spotkaniu w Halle z 111OM-Deutschalnd
  • udział w akcjach ogólnopolskich , festiwal piosenki w Krakowie
  • informacje o wspólnym projekcie klubów Lions „BAJKA”
Na zakończenie Hania zaprosiła Amberki na charytatywną imprezę LC Elbląg Truso "Wieczór góralski u ceprów" w dn. 2.03.2013 r.
RCh Zdzisław Ryszkowski mówił o programie Lions Quest i możliwościach organizowania warsztatów dla nauczycieli i pedagogów.
Warto podkreślić, że Panie z LC Gdańsk Amber mają dużo pomysłów i zaangażowania na realizacje naszych celów statutowych.

Krzysztof Bomba
LC Sopot
Przewodniczący Strefy Trójmiasto

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcie proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcie