Walne zebranie hybrydowo

To był kolejny eksperyment (a właściwie rozwijanie umiejętności), który zakończył się naszym sukcesem! Nadzwyczajne Walne Zebranie Klubu, którego głównym celem było zatwierdzenie sprawozdań merytorycznego i finansowego oraz udzielenie absolutorium członkiniom Zarządu za działalność w kadencji 2020/2021, zorganizowałyśmy w trybie hybrydowym (to takie modne teraz słowo smiley).

9 członkiń Klubu spotkała się w poniedziiałek 27 września 2021 r. w gościnnych prograch Villi Eva w Gdańsku-Wrzeszczu, a 5 Koleżanek połączyło się z nami za pomocą platformy zoom i skutecznie uczestniczyło w zebraniu.

Oczywiscie wymagało to pewnych przygotowań organizacyjnych (2 laptopy, dobry internet, pozbycie się sprzężeń) - ale udało się odbyć walne zebranie zgodnie ze sztuką i przepisami. Były głosowania jawne (to nie było trudne) i tajne (pod okiem naszej Koleżanki notariusz Ewy). Te ostatnie w dwóch procedurach: Koleżanki uczestniczące w zebraniu face-to-face głosowały na przygotowanych mandatach, Koleżanki na platformie zoom w tym samym czasie głosowały za pomocą programu election runner (sprawdzonego już kilkakrotnie na konwencjach Okręgu).

Walne Zebranie odbyło się sprawnie i efektywnie. Jesteśmy z siebie dumne smiley

Zatwierdzone sprawozdania za kadencję 2020/2021 - proszę kliknąć ⇒ TUTAJ

Katarzyna Gebert