Przekazanie władzy w Klubie

We włoskim, przytulnym klimacie Casa Cubeddu - restauracji w Gdyni Orłowie, odbyło się kolejne przekazanie władzy w naszym Klubie. Czas szybko mija. Po udanym, jubileuszowym roku, "panująca" nam Małgosia Kolesińska przekazała władzę Koleżance Joannie Wasiluk. Nową Prezydent wspierać będą: I wiceprezydent Dorota Michalska i II wiceprezydent Jagoda Michałkiewicz. Nasza kochana Wiesia Ludwikowska-Matera po wieloletniej pracy na stanowisku skarbnika otrzymała od Klubu gorące podziękowania i Bursztynowe Drzewko Szczęścia.

Od bieżącej kadencji będziemy miały nową skarbnik - Ewę Dębowską, natomiast sekretarzem została ponownie Krystyna Dałek.

Po smacznym lunchu był czas na kawę, pyszne ciasto i wspólne rozmowy na tarasie. Pogoda i humory dopisały.

Czekają nas nowe wyzwania, plany i wspólne decyzje.

Nowemu Zarządowi Amberek życzymy sukcesów i owocnych działań.

Dorota Michalska
I Wiceprezydent