Przekazanie władzy w Klubie

Już po raz kolejny nasze klubowe przekazanie władzy odbyło się na Kaszubach - u naszej koleżanki klubowej Ewy i jej męża Stasia.
Po raz kolejny tam ….. ponieważ gospodarze stwarzają tak sympatyczny nastrój, a otoczenie jest tak piękne, że po prostu chcemy tam wracać.
Tak było i tym razem.
Dopisała nam pogoda i nasi goście: Hania Suchecka - Gubernator naszego Okręgu z mężem, Past Gubernatorzy – Wiesław Makarewicz z żoną, Alek Tomaszewski – nasz „ojciec chrzestny” oraz oczywiście Kasia Gebert - nasza koleżanki klubowa. Miło nam było gościć koleżankę Lionkę z Poznania i naszych kolegów z trójmiejskich klubów Lions. A my Amberki – stawiłyśmy się licznie z naszymi mężami i osobami towarzyszącymi.
Ja, czyli Ela Szmyd – Prezydent LC Gdańsk Amber kadencji 2013-2014 pożegnałam się ze swoją kadencją, trochę z żalem, a trochę z oddechem, że już po ….. Kadencja 2013-2014 to obchody XV lecia charteru naszego klubu, a to co się działo obrazuje V  tom naszej kroniki klubowej.
„Stary” zarząd ustąpił, a „nowy” został zaprzysiężony.
Przekazałam insignia władzy swojej następczyni Joli Szydłowskiej – Prezydent LC Gdańsk Amber kadencji 2014-2015 życząc jej sukcesów w dalszej działalności charytatywnej.
A ja jako PAST – już pewnie po raz ostatni dziękuję za całą kadencję, za wsparcie i ogromną życzliwość i  serdeczność  moich koleżanek klubowych.

Elżbieta Szmyd
Prezydent LC Gdańsk Amber kadencji 2013-2014