Uroczyste spotkanie klubowe

7 lutego2014 w Gdyni Orłowie odbyło się nietypowe spotkanie klubowe. Licznie przybyłe Amberki przy lampce szampana odśpiewały „Sto lat” naszej Prezydent Eli Szmyd.
Było nam niezmiernie miło, że Ela zechciała swoją okrągłą rocznicą celebrować wspólnie z nami. Specjalnie na tę okazję przyjechała też z Elbląga Hania Suchecka I Wicegubernator Okręgu LC 121 Polska. W sympatycznej i „smacznej” atmosferze omówiłyśmy kilka pilnych spraw klubowych, podjęłyśmy też stosowne uchwały odnośnie podziału i przydziału zebranych środków charytatywnych dla naszych podopiecznych.
Na rozmowach i dyskusjach czas szybko upłynął i w radosnych nastrojach opuściłyśmy gościnne progi naszej Pani Prezydent. To bardzo miłe spotkanie „urodzinowo-klubowe” na długo pozostanie w naszej pamięci.

Joanna Wasiluk
Past Prezydent LC Gdańsk Amber