05 grudzień 2018 r.
27 listopad 2018 r.
09 listopad 2018 r.

ZAPROSZENIA

TAK ŻYJEMY - wystawa prac dzieci - 29.05.2012 r.

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieWystawa "TAK ŻYJEMY NA ŁOTWIE, W ESTONII, MUELLROSE, POCZDAMIE, FALKENSEE (NIEMCY) i GDAŃSKU" - tzw. fotograficzne safari zorganizowane zostało przez członkinie LC Gdańsk Amber na prośbę niemieckiego klubu LC Nauen z Branderburgii, który ufundował aparaty fotograficzne uczniom szkół podstawowych na Łotwie, Litwie, Estonii, w Niemczech i w Polsce. Najlepsze zdjęcia miast widzianych oczyma dzieci zostały wybrane i opracowane w formie wystawy. Wystawa była już pokazana w Darmstadt, Nauen, Helsinkach, Poczdamie, a 28 maja 2012 nastąpiło otwarcie tej wystawy w hotelu Novotel Marina Gdańsk.
Zdjęcia Gdańska wykonane zostały przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 50 w Gdańsku, a wystawa została przygotowana przy współpracy z Liceum Plastycznym w Gdyni.

Elżbieta Szmyd
Wiceprezydent LC Gdańsk Amber