Dary dla Hospicjum w Gdyni

W  ciepłe sobotnie przedpoludnie, 8 czerwca koleżanki z Zarzadu LC Amber przekazaly zakupione dary dla Hospicjum - Bursztynowej Przystani w Gdyni. Były to 2 koncentratory tlenu EVERFLO z nawiżaczem i cewnikiem do tlenu oraz kamizelka oscylacyjna mobilna VIBRA VEST, dary  o łącznej wartości 25.100 zł.
Pieniądze na ten cel zostaly pozyskane na koncercie charytatywnym z okazji 20 lecia klubu LC Gdańsk Amber, który odbyl się 6 kwietnia br.
Otrzymałysmy piękne podziękowanie od księdza Grzegorza Machola z prośbą żebysmy nie zapominały o jego podopiecznych. Obecnie w Hospicjum Bursztynowa Przystań przebywa 16 dzieci w różnym wieku z terenu całego wojewodztwa (jak widać na załączonej mapie).

Prezydent LC Gdańsk Amber
w kadencji 2018/2019