Stypendia dla uczniów powiatu gdańskiego

10 października 2013 r. w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim  odbyła się uroczystość wręczenia 18  stypendiów ufundowanych przez nasz klub dla zdolnych uczniów z ubogich rodzin ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych okolicy Pruszcza Gdańskiego.
Program ten od kilku lat realizujemy we współpracy z Fundacją im. Jean Beaumont, której celem jest dotarcie do potrzebującej młodzieży  w powiecie gdańskim. Stypendia przyznawane są 2 razy do roku, na pierwszy i drugi  semestr i uzależnione są od postępów w nauce naszych beneficjentów.

Elżbieta Szmyd
Prezydent LC Gdańsk Amber kadencji 2013/2014