Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Działalność » stypendia » Kolejne stypendia rozdane

Kolejne stypendia rozdane

27 października 2014 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów dla zdolnych i bardzo dobrych uczniów, zamieszkałych w powiecie gdańskim.
W uroczystości uczestniczyli między innymi Kazimierz Kloka - przewodniczący Rady Powiatu, Prezydent Jolanta Szydłowska, Jagoda Michałkiewicz i Helena Prolejko z LC Gdańsk Amber oraz Elżbieta Urbanowicz - Prezes Fundacji Jean Beaumont z Pruszcza Gdańskiego.
Kryterium dodatkowym (oprócz dobrych wyników w nauce) przyznawania stypendiów jest sytuacja materialna rodziny. LC Gdańsk Amber na I semestr roku szkolnego 2014/2015 przyznał 10 stypendiów po 150 zł miesięcznie.

Program stypendialny LC Gdańsk Amber trwa od 2001 roku. Nasi stypendyści osiągają świetne wyniki w nauce, którą kontynuują w szkołach wyższych.

Jagoda Michałkiewicz
LC Gdańsk Amber