Klubowe spotkanie wigilijne

Grudniowe spotkanie wigilijne Amberek nabrało magiczną moc. Dzięki naszej klubowej koleżance Basi Zaborowskiej spotkałyśmy się w sali na ostatnim piętrze SEA TOWERS w Gdyni. Widok imponujący, na dole rozświetlona Gdynia a w oddali małe światełka statków i portu.
Tradycyjnie już jak co roku złożyłyśmy sobie życzenia – to przecież opłatkowy wieczór, menu też wigilijne.
W miłym i serdecznym nastroju – każda z obecnych koleżanek opowiedziała co spotkało ją dobrego w minionym roku. Niby się znamy od lat, ale wiele nowego (i dobrego) się o sobie dowiedziałyśmy.
To był bardzo miły i nastrojowy wieczór... i z refleksją, która zawsze towarzyszy Świętom rozstałyśmy się w serdecznej atmosferze .

Elżbieta Szmyd
Prezydent LC Gdańsk amber kadencji 2013/2014