Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pomagamy » Działalność » inne projekty » WYŚPIEWALIŚMY nadzieję!

Pomagamy

WYŚPIEWALIŚMY nadzieję!

W czwartek 1 marca br. w Puckim Hospicjum pw. Św. Ojca Pio miała miejsce miła uroczystość przekazania przez członkinie Lions Klub Gdańsk Amber czeków - darowizn o wartości 40.000 zł każdy - dla Hospicjum Domowego im.Św.Judy Tadeusza w Wejherowie i Hospicjum im.św.Ojca Pio w Pucku.
Środki pozyskane zostały podczas koncertu charytatywnego "Wyśpiewaj nadzieję", który odbył się 11 lutego 2018 r. w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.Dzięki zaangażowaniu w organizację koncertu wielu osób o wielkich, otwartych sercach i spontanicznym, wolontaryjnym działaniu - przychód = dochód z koncertu wyniósł 80 000 zł
Dziękujemy ofiarodawcom, sponsorom i wszystkim,którzy bezinteresownie wsparli ideę koncertu. Wspólnie pięknie WYŚPIEWALIŚMY NADZIEJĘ!