Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pomagamy » Działalność » inne projekty » AMBERKI przeciw koronawirusowi

Pomagamy

AMBERKI przeciw koronawirusowi

Członkinie LC Gdańsk Amber włączyły się aktywnie we wspieranie działań, związanych z walką z pandemią koronawirusa, przekazując darowizny pieniężne na:

• wyżywienie świąteczne dla 100 podopiecznych domów dziecka w Gdańsku

Od kwietnia br. Klub rozpoczął finansowanie bezpłatnego wykonywania testów w Laboratoriach Medycznych INVICTA Sp. z o.o. w Gdańsku na obecność na obecność wirusa SARS-Cov-2 wsród lekarzy, personelu medycznego oraz potrzebujących osób, ktore są narażone na bezposredni kontakt z nosicielami wirusa lub osobami zakazonymi. Akcja ta prowadzona jest z funduszy przekazywanych na ten cel przez darczyńców: osoby fizyczne i firmy.

Dołacz do nas! Przekaż darowiznę na wykonanie testów (koszt 1 badania to 430 zł) na konto bankowe LC Gdańsk Amber Alior Bank S.A. 66 2490 0005 0000 4500 9806 6578 z dopiskiem: "testy na SARS-Cov-2"

KG