Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Działalność » stypendia » Dla uczniów Szkoły Muzycznej - 21.12.2011 r.

Dla uczniów Szkoły Muzycznej - 21.12.2011 r.

W dniu 21 grudnia br. w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II Stopnia im. proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieFeliksa Nowowiejskiego w Gdańsku, przy ul. Gnilnej 3 odbył się doroczny Koncert Kolęd przygotowany przez uczniów tej szkoły.
Jako że od kilku już lat, kilkoro lub kilkunastu uczniów taj szkoły to nasi stypendyści, Prezydent LC Gdańsk Amber Helena Prolejko wzięła udział w koncercie, podczas którego wręczyła stypendystom klubu tzw. certyfikaty stypendialne, poświadczające przyznanie stypendiów na rok szkolny 2011/2012.
proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieKoncert rozpoczęli najmłodsi uczniowie z tzw. ”zerówki”, potem swój program przedstawili uczniowie szkoły podstawowej, następnie gimnazjaliści i licealiści, by na koniec wspólnie odśpiewać kolędy przy akompaniamencie instrumentów muzycznych.
Po koncercie wszyscy uczniowie, rodzice i przyjaciele szkoły łamali się opłatkiem, co stało się już tradycją podczas grudniowych i styczniowych spotkań.

Helena Sokołowska-Prolejko
Prezydent LC Gdańsk Amber
kadencji 2011/2012

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcie proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcie