Laptopy dla Damiana i Pawła - 26.03.2013 r.

ImageCzłonkinie LC Gdańsk Amber ufundowały dwa laptopy dla Pawła i Damiana, którzy dzięki nim będą mieli szansę zdobywania Image wiedzy i podnoszenia swoich umiejętności. Obaj pochodzą z rodzin, których aktualnie nie stać na zakup takiego sprzętu. Jednym z warunków otrzymania laptopów była nienaganna obecność w szkole i uczestnictwo w zajęciach lekcyjnych.

Klub zobowiązał się również do stałego pokrywania kosztów internetu, zainstalowanego w laptopach.

Dorota Kuczyńska
Prezydent LC Gdańsk Amber